Michał Pieniążkiewicz

Nazywam się Michał Pieniążkiewicz, mam 37 lat. Od 6 lat jestem mężem, a od 2 również szczęśliwym ojcem. Miłośnik lokalnego kebabu. Całe życie związany z Góra Kalwarią.

Tu też Ukończyłem Technikum Ekonomiczne ze specjalizacją finanse i rachunkowość. Następnie kontynuowałem naukę w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie, na kierunku administracji- specjalizacja Bezpieczeństwo Narodowe i Cywilne.

Od ponad 20 lat jestem zawodowo związany z branżą budowlaną, dekadę temu założyłem własną działalność gospodarczą. W dużej mierze swoje usługi świadczyłem na rynku lokalnym dla osób prywatnych, firm, placówek gminnych i powiatowych. Wielu poznało mnie jako solidnego, rzetelnego wykonawcę z dużym doświadczeniem praktycznym i wiedzą merytoryczną, jak i empatyczną osobę potrafiącą świadczyć swoje usługi społecznie dla najbardziej potrzebujących.

Sytuacje wymagające koordynowania działań, pracy w zespole, komunikacji i łamania jej barier oraz zdolności przywódczych są mym chlebem powszednim. Mierzę wysoko i zawsze osiągam zamierzone cele.

Chciałbym przede wszystkim zadbać o rozwój gospodarczy i przemysłowy gminy. Przy rosnących cenach energii, pracy, paliwa itd. nie dbając o wzrost wpływów do budżetu gminy wiele inwestycji może nie doczekać się realizacji, dlatego tak ważne jest odwrócenie tego trendu. Wzrost wpływów = zwiększenie ilości inwestycji na których tak zależy mi i mieszkańcom.

Na Burmistrza Góry Kalwarii rekomenduję Panią Teresę Jędral.