Marlena Proszewska

Nazywam się Marlena Proszewska, Mam 39 lat. Od 22 lat jestem szczęśliwą żoną oraz mamą trzynastoletnich bliźniąt. Rodzina to dla mnie najwyższa wartość.

Jestem absolwentką Europejskiej Uczelni w Warszawie na kierunku Administracja o specjalności Administracja Publiczna Rządowa i Samorządowa. Obecnie kontynuuję swoją naukę na studiach podyplomowych na kierunku Audyt i Kontrola Wewnętrzna. Ukończyłam certyfikowane szkolenie na Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według norm ISO. Ukończyłam wiele szkoleń interpersonalnych, które rozwijają umiejętności komunikacyjne, zdolności do współpracy oraz rozwijają umiejętności przywódcze.

Zawodowo jestem związana z branżą IT. Od lat aktywnie uczestniczę w projektach cyfryzacji państwa, dążąc do stworzenia efektywniejszych i bardziej dostępnych usług dla Obywateli. Posiadam doświadczenie w świadczeniu usług dla instytucji publicznych, w tym obszarze wsparcia technicznego i zarządzania procesami administracyjnymi. Moje obowiązki obejmowały koordynację działań zespołu, obsługę kluczowego klienta oraz zapewnienie sprawnego przebiegu procesów operacyjnych.

Okręg nr 3
Miejsce nr 3

Moje doświadczenie i zaangażowanie w obszarze technologicznym są solidnym fundamentem dla podejmowania wyzwań związanych z nowoczesnym zarządzaniem. Poza obowiązkami stanowiskowymi angażuje się również w poprawę warunków pracy w firmie, w której pracuje. Zasiadam w Zarządzie Zakładowej Rady Związku Zawodowego działającego w przedsiębiorstwie.

Posiadam umiejętności przywódcze, komunikacyjne i analitycznego myślenia. Jestem osobą kreatywną, dobrze organizuję swoją pracę.

Moim celem jako radnej jest tworzenie lepszej przyszłości dla mieszkańców Góry Kalwarii poprzez współpracę i innowacyjne podejścia. Chcę aktywnie działać na rzecz rozwoju gminy, dbając o jej dobrobyt oraz promując nowoczesne rozwiązania.

Jestem oddaną miłośniczką zwierząt, angażuje się jako wolontariusz w schronisku, jestem posiadaczką czterech psów oraz dwóch kotów. Wszystkie moje zwierzęta pochodzą z adopcji.

Pasjonują mnie podróże, których doświadczenia inspirują mnie do nowych pomysłów i spojrzeń na świat. Nieodłącznym elementem mojego życia jest również sztuka kulinarna, którą traktuje jako sposób na tworzenie więzi społecznych i odkrywanie nowych smaków.

Moimi kluczowymi wartościami są:

Na Burmistrza Góry Kalwarii rekomenduję Panią Teresę Jędral.