Anna Uścińska

Jako mieszkanka Góry Kalwarii od 1998r, poznając przez ten czas jej potrzeby, będąc dzieckiem, nastolatkiem, aż po dorosłą, świadomą jej potrzeb osobę postanowiłam kandydować na radną naszego miasta. Uczęszczałam do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księcia Janusza w której moja mama jest wieloletnim nauczycielem, następnie do Technikum Ekonomicznego przy ulicy Budowlanych.

W życiu zawodowym zanim znalazłam swoją ścieżkę miałam szansę spróbować się np. jako pizzer, agent ubezpieczeniowy czy brukarz. Obecnie jestem kierownikiem lakierni samochodowej na terenie naszej gminy. Na przestrzeni lat, obserwując jak rozwija się nasza gmina i rozmawiając z jej mieszkańcami wiem czego jej brakuje.

Jako matka trojga dzieci razem z wieloma oczekującymi na to mieszkańcami, będę starała się o całodobowa opiekę lekarską. W zakresie inicjatyw które chciałabym poruszyć aby poprawić wizerunek miasta są również stworzenie kąpieliska miejskiego oraz zbudowanie fontanny która w dawnych latach cieszyła oczy mieszkańców na skwerku przed Urzędem Miasta.

Dziękuję za każdy oddany głos. Jestem kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boję, a przecież mandat radnego to wymagająca praca.

Obiecuje Państwa nie zawieść!

Na Burmistrza Góry Kalwarii rekomenduję Panią Teresę Jędral.

Okręg 3
Miejsce 6