Bużdżet Obywatelski Powiatu Piaseczyńskiego – Zakup poduszkowca dla WOPR Piaseczno.

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Piaseczyńskiego,
Już za kilka dni (od 20 do 30.09.2019) rozpocznie się głosowanie na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego Powiatu Piaseczyńskiego.
Zachęcamy do głosowania na projekt nr 27 „Zakup poduszkowca dla WOPR Piaseczno”.
Projekt w imieniu Stowarzyszenia Razem dla Góry i Piaseczyńskiego WOPR złożyła nasza Radna, Iwona Szymańska – szczegóły.

Kto może głosować?
– pełnoletni mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego
– niepełnoletni mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego, którzy ukończyli 13 rok życia – za zgodą rodziców.

Jak głosować?
Każdy uprawniony do głosowania może oddać tylko jeden głos na projekt z puli powiatowej i na jeden projekt z puli dla swojej gminy. Oddanie większej ilości głosów skutkuje unieważnieniem wszystkich głosów danej osoby.
– w formie papierowej – wzór karty do głosowania i wzór zgody rodziców poniżej
– w formie elektronicznej – od 20 do 30 września, poprzez stronę powiat-piaseczynski.budzet-obywateski.org na której 20 września pojawi się specjalny moduł umożliwiający oddanie głosu.

Wypełnione karty do głosowania można składać od 20 do 30 września w następujących lokalizacjach: filia starostwa w Górze Kalwarii, ul. 3 Maja 10, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, Wydział Komunikacji i Transportu, Piaseczno ul. Czajewicza 2/4, Dom Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii – dla podopiecznych. Mieszkańcy terenów wiejskich mogą uzyskać szczegółowe informacje u swoich sołtysów.

Zachęcamy do głosowania, razem możemy więcej!
Stowarzyszenie Razem dla Góry

Karta do głosowania do pobrania – link.

Zgoda na głosowanie osób niepełnoletnich do pobrania – link.

Głosowanie online – link.