Sylweriusz Koprowski

Sylweriusz Koprowski lat 43, żonaty, ojciec 2 dzieci, magister-inżynier telekomunikacji i elektroniki, obecnie pracownik w ośrodku badawczo-rozwojowym, pracujący nad nowymi technologiami cyfrowymi. Pasjonat nowoczesnych technologii lubiący pomagać innym, organizator wielu akcji charytatywnych (remonty szkół w małych gminach, inicjator akcji bezpieczny internet skierowanych do uczniów i samorządów, organizator Wigilii dla dzieci w szpitalach). W wolnym czasie gram w badmintona, uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, dobrą książkę i zabawy z dziećmi.

Chciałbym obecną energię, doświadczenie i zapał przenieść na potrzeby gminy Góry Kalwarii,

  • jako osoba pracująca z technologiami cyfrowymi będę inicjatorem nowoczesnego urzędu cyfrowego przyjaznego dla mieszkańców
  • chciałbym, aby mieszkańcy mogli korzystać z przyjaznych środowisku technologii grzewczych w całej gminie, byłem współinicjatorem akcji gazyfikacji ulicy Leśnej z pozytywnym skutkiem (zakończenie realizacji inwestycji do sierpnia 2020 r.)
  • jako ojciec 4 latki oraz 14 latka widzę potrzebę zwiększenia miejsc zabawy dla małych dzieci oraz rozbudowy infrastruktury pieszo-rowerowej zwiększającej bezpieczeństwo korzystających z nich
  • jako aktywny sportowo będę dążył do rozwoju i modernizacji obecnej infrastruktury kulturalno-sportowej

Chciałbym mieszkać w miejscu na miarę XXI wieku, nowoczesnego, w pełni zurbanizowanego: gaz, kanalizacja, cyfryzacja ale również przyjaznego środowisku naturalnemu. Będę do tego dążył, aby wszystkim mieszkańcom żyło się lepiej i nowocześniej, na to zasługujemy.